• TAILOR MADE SOLUTIONS
  • ONLY THE BEST BRANDS
  • HIGHEST QUALITY

KTI SFP-GLM-A SFP module 1000 MB-SX 500m

Artikelcode KT1087

Productomschrijving

  • SFP module multimode LC duplex
  • 1000 MB-SX
  • 500 m

29.87

(€36,14 incl. btw)

Op voorraad

Beschrijving

De KTI SFP GLM-A module kan gebruikt worden in mediaconverters die een 1000 MB-SX SFP module hebben.

Specificaties

  • Merk: KTI Networks
  • Gigabit Ethernet, 1000 MB-SX
  • Afstand: 500m
  • Golflengte: 850 nm
  • Mode: multimode SX
  • Temperatuur: 0-70 °C
  • Connector: LC duplex